home

Kilka słów o sobie...

Urodziłam się w Szczecinie,gdy na niebie jeszcze pomrukiwał astrologiczny Lew-może stąd ta słabość do kotowatych?
Moje dwie wielkie pasje to literatura i malarstwo.Z miłości do literatury wybrałam studia filologiczne,a z miłości do malarstwa-nie wybrałam studiów artystycznych.Wyobraźnia i wrażliwość są dla mnie najważniejsze,a kot to czarodziej,który całym sobą uczy jak delektować się pięknem chwili,ulotnej chwili.
Nie chcę się rozpisywać o sobie (zainteresowanych odsyłam do informacji w internecie),ale muszę jeszcze wspomnieć o kilku ważnych faktach.W 1997 ukazała się książka A.D.Liskowackiego "Śnieżynek" z moimi ilustracjami;od 2002 roku należę do Stowarzyszenia Artystycznego Integracji Europejskiej w Szczecinie;moje obrazy były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i poza jej granicami;brałam udział w poznańskim Salonie Ilustratorów a w 2011 ilustrowałam przepiękną książkę Doroty Gellner "Dzieci w ogrodzie" wydaną przez warszawskie wydawnictwo Wilga.
Mam nadzieję,że oglądanie moich prac-tych na płótnie,kartonie czy na kamieniach sprawi,że choć na chwilę Państwa myśli powrócą do sielskich lat dzieciństwa i odżyją miłe,serdeczne wspomnienia,bo tak naprawdę zawsze mieszka w nas to dziecko sprzed lat-a ja pragnę tylko o tym przypomnieć.

Wszystkie prace prezentowane na tej stronie są mojego autorstwa,wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób,bez mojej wiedzy jest niezgodne z prawem(ustawa z dn.4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).